Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cadillac ATS: první úprava pro americký sportovní sedan

 

Cadillac ATS: první úprava pro americký sportovní sedan: titulní fotkaAsi jediné auto, které kdy dokázalo porazit trojkové BMW v radosti z jízdy a ovladatelnosti, bude teď ještě lepší, máme tu první tuning od D3 Group.

Určitě si ještě vzpomenete na videotest, z něhož sice jako celkový vítěz vyšlo trojkové BMW, nicméně těsně poražený Cadillac ATS byl redakcí Motor Trendu vyhlášen coby zábavnější a více na řidiče orientované auto. Neslýchané!

Trvalo to jen pár měsíců a už se do sedanu ATS pouští tuningové firmy. Prvenství nejspíš ulovilo D3 Group, které se na cadillacy specializuje. Kalifornský tuner přichází s černou maskou chladiče, spoilerem předního nárazníku, prahovými nástavci, křidélky nad zadním oknem a na odtrhové hraně víka kufru a koly z lehké slitiny.

V nabídce jsou také dvě sady sportovních pružin Street a Competitin s příslušnou charakteristikou, případně kompletní podvozek, nechybí ale ani nové sání. Tím ovšem D3 nekončí, další úpravy budou prý k dispozici zkraje příštího roku a nejspíš se dotknou i zvýšení výkonu.

Faktem ovšem je, že už teď vypadá ATS zatraceně dobře.

Fotogalerie

  • Cadillac ATS: první úprava pro americký sportovní sedan: fotka 1
  • Cadillac ATS: první úprava pro americký sportovní sedan: fotka 2
  • Cadillac ATS: první úprava pro americký sportovní sedan: fotka 3
  • Cadillac ATS: první úprava pro americký sportovní sedan: fotka 4
  • Cadillac ATS: první úprava pro americký sportovní sedan: fotka 5

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář