Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus

 

Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: titulní fotkaNejnovější kreace Project Amadeus od SR Auto Group si zvala za cíl vylepšit eskové AMG od Mercedesu. Jak moc muzika přitvrdila?

Kanadský úpravce SR Auto Group se nejnověji rozhodl vylepšit ne úplně často upravovaný německý luxusní musclecar Mercedes-Benz S63 AMG a použil k tomu jak komponenty ze své domoviny, tak z USA a Japonska.

Kontrastní kombinace bílého laku a tmavých oken a kol a černé střechy a doplňků stále velmi dobře funguje, SR Auto ji navíc doplnilo japonským bodykitem Wald International, jenž zahrnuje nový přední a zadní nárazník, nástavce prahů, přední blatníky s ventilačními průduchy, křidélko na víku kufru a střešní spoiler.

Vzhled vylepšují kovaná kola VKU kanadské značky Vellano o rozměru 9jx22" vpředu a 10.5Jx22 vzadu v provedení saténově antracitové a matně černé. Sedan dostal i snížený podvozek, u něhož ale nejsou k dispozici podrobnosti. O lepší zvuk se postará americký výfuk Meisterschaft, jenž by mohl přidat i nějakého toho koníka navíc, SR Auto o tom ale cudně mlčí. Je to celé prostě taková malá noční hudba… $2$

Fotogalerie

  • Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: fotka 1
  • Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: fotka 2
  • Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: fotka 3
  • Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: fotka 4
  • Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: fotka 5
  • Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: fotka 6
  • Mercedes S63 AMG od SR Auto Group: rock me, Amadeus: fotka 7

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář